Dnes je pondělí 21.5.2018

Kanoistika: Mistrovský titul do Vysokého Mýta

Cesky pohar18Řeka Kamenice se stala dějištěm prvních závodů ze seriálu Českých pohárů 2018. Na technicky velmi náročné, ale krásné trati se však rozdělovaly kromě pohárových bodů a bodů do nominace na MS i tituly mistrů ČR. Své zástupce zde měli i vysokomýtští kanoisté. Již v sobotním závodě naznačili lonští mistři Evropy Daniel Suchánek – Ondřej Rolenc (Pardubice), že i letos budou patřit k nejlepším.  V obou dnech pokořili všechny své reprezentační kolegy a kategorii C 2 suverénním způsobem ovládli, čímž získali titul mistrů České republiky. Danielu Suchánkovi se dařilo i na kánoi jednotlivců, kde v sobotu získal vynikající 4. místo a v neděli 5.místo. Mezi kajakáři zajel velmi dobře i Filip Krejza, který obsadil 18. a 20. místo, a s 19. a 24. místem také Jan Veniger. Záznam České televize ZDE.

Tento víkend bude pokračovat série Českých pohárů závody na řece Otavě pod Čenkovou Pilou, a proto se těšíme na další výsledky našich borců.