Dnes je středa 19.9.2018

Michaela Zedníčková vítězkou Mistrovství České republiky ve sprintu na divoké vodě

MCR VrbnoDějištěm Mistrovství České republiky ve sprintu a současně posledního závodu českého poháru žáků se stala umělá slalomová dráha v Českém Vrbném.   Vysokomýtskou kanoistiku zde reprezentovali  Michaela Zedníčková, Jakub Zrzavý a Jáchym Vosmek. Vynikajícího výsledku dosáhla  Michaela Zedníčková, která se svou partnerkou Simonou Bundovou z Pardubic zvítězila  s velkým náskokem nejen v tomto posledním závodě seriálu ČP,  ale děvčata se stala mistryněmi České republiky a celkovými vítězkami Českého poháru 2018 v kategorii C 2 žákyně. Míša navíc potvrdila výbornou formu i v závodě kajakářek, kde vybojovala výborné 10. místo.

V  kategorii kajakářů si dojel mezi staršími žáky Jakub Zrzavý  pro 24. místo, mezi mladšími žáky vybojoval 20. místo Jáchym Vosmek. V kategorii kánoí jednotlivců skončil Jakub Zrzavý mezi staršími žáky na 14. místě.