Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přejít přímo na obsah stránky

Vysoké Mýto

oficiální stránky města

Dnes je sobota 17.8.2019

Na plovárně se uskutečnilo finále cyklistických závodů Hledá se vítěz


hleda se vitezV sobotu 22. září se na vysokomýtské plovárně uskutečnilo finále cyklistického seriálu Hledá se vítěz. Jedná se o seriál, který je určen mladým cyklistům ve věku do 16 let a jehož smyslem je ukázat dětem tento sport jako zajímavou volnočasovou aktivitu. Zároveň to byla příležitost prezentovat činnost cyklistických oddílů. Seriál se v letošním roce skládal z deseti nominačních závodů po celém Pardubickém kraji. Jeho patronem je olympijský vítěz v jízdě na horském kole Jaroslav Kulhavý. Reportáž z finále závodů Hledá se vítěz naleznete ZDE.

 

Při sobotním finálovém programu se udělovaly ceny v hlavních kategoriích, ale zazávodit si mohli také všichni příchozí a na své si přišly i děti na odrážedlech. Byl také připraven tematicky zaměřený doprovodný program ve spolupráci s Mikádem - střediskem volného času a BESIPem. Děti, které se sobotních závodů zúčastnily, byly odměněny za své výkony fanděním a potleskem svých rodičů a mnoha diváků.

 

 "Chtěl bych poděkovat všem pořadatelům nominačních závodů, stejně jako všem lidem, kteří se podíleli na přípravě finálového závodu, protože bez jejich práce by se tato akce nemohla uskutečnit. Velký dík patří také sponzorům našeho seriálu" říká hlavní organizátor seriálu Hledá se vítěz Vít Hospodka z vysokomýtského oddílu CykloBendl.

 

Kompletní výsledky, fotografie a mnohé další naleznete na www.hledasevitez.cz

Foto CykloBendl Vysoké Mýto