Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přejít přímo na obsah stránky

Vysoké Mýto

oficiální stránky města

Dnes je sobota 17.8.2019

Stolní tenis: Venkovní dvojutkání přineslo „áčku“ prohry


vyrezPrvní venkovní dvojutkání sehrálo Vysoké Mýto 7. října v Chocni a v Ústí nad Orlicí. Každé utkání trvalo více než 3,5 hodiny a vždy měl hořkou příchuť.

KST SKUS Choceň “C“ - Orel Vysoké Mýto „A“   10 : 7

Smolné utkání odehráli Orli na stolech sousední Chocně. Velice vyrovnaný zápas s notnou dávkou štěstí pro domácí již začal čtyřhrami, ve kterých domácí urvali první pětisetový zápas ve svůj prospěch. Po prvním kole singlu byl stav vyrovnaný 3 : 3, bodoval Fišer a Dvořák. Ve druhém kole singlu již mělo Vysoké Mýto navrch. Hráči vyhráli tři zápasy ze čtyř Prohrál pouze Dvořák opět v pětisetovém zápase se Štastným.

Od tohoto stavu vysokomýtští bohužel polevili a Choceň pomalu začala otáčet stav utkání. Z posledních sedmi zápasů vyhráli šest a z toho polovinu v pětisetových zápasech. Bohužel se ukázalo, kdo v tomto utkání měli choceňští „štěstěnu“ na své straně.

 Body: Fišer 2,5 b, Dvořák 2 b, Vojnar 1 b, Sychra 1,5 b.

 

TTC Ústí nad Orlicí „C“ - Orel Vysoké Mýto „A“  10 : 7

Druhý zápas čekal „A“ tým na stolech nevyzpytatelného a velice nepříjemného týmu Ústí nad Orlicí. Ten v ranním utkání přehrál Sudslavu 10 : 5, a tak bylo zřejmé, že to bude opět velice dlouhé a napínavé utkání. Vysoké Mýto začalo skvěle a po úvodních čtyřhrách a prvním kole singlů byl dokonce stav 4 : 0 pro Vysoké Mýto. Bohužel od tohoto stavu se hosté nechali ukolébat a z nepochopitelných důvodů prohráli devět zápasů v řadě. Od tohoto stavu zase Orli začali bojovat a vyhráli další tři zápasy v řadě a nakonec se bojovalo ještě o remízu, kde bohužel v předposledním zápase Sychra prohrál s domácím hráčem a tím tak uzavřel zápas.

Rád bych ještě přidal pár slov k utkání. Je velice smutné, že tým jako je TTC Ústí nad Orlicí, který hraje ligové soutěže, nezná pravidla podávání a využívá toho ve svůj prospěch a má z toho radost.

Body: Dvořák 2,5 b, Fišer 2,5 b, Vojnar 1,5 b, Sychra 0,5 b.

Další zápas „A“ tým čeká 20. října na stolech Sudslavi.

Martin Dvořák

Foto Miroslav Herel

 

IMG 7817 IMG 7818 IMG 7819
     
IMG 7820 IMG 7821