Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přejít přímo na obsah stránky

Vysoké Mýto

oficiální stránky města

Dnes je čtvrtek 27.6.2019

Stolní tenis: Po víkendových utkáních je Orel Vysoké Mýto ve vyrovnaném středu tabulky


MistroviceO víkendu proběhlo další kolo krajské soutěže stolních tenistů. Orel Vysoké Mýto přivítal na domácí půdě hráče Mistrovic a Moravské Třebové. Tým Mistrovic se pohybuje v dolní části tabulky, naopak Moravská Třebová je jeden z týmů, který by rád zabojoval o postup. Loni tento tým spadl z divize do krajské soutěže. Vysoké Mýto hrálo ve složení Fišer, Kučera, Synek a Vojnar.

 

Mistrovice2Vysoké Mýto - Mistrovice 10 : 3

V dopoledním utkání vyšlo domácím hráčům prakticky vše a Mistrovice porazili celkem jednoznačně. Za body Mistrovic stojí pouze Petr Nastroupil, který ještě před čtyřmi lety hrál třetí ligu v Jihomoravském kraji. Podílel se na vítězství ve čtyřhře a vyhrál také svoji první dvouhru. Druhou čtyřhru vyhráli hráči Vysokého Mýta (dvojice Kučera - Vojnar), stejně tak i zbývající zápasy první série dvouher (Vojnar, Kučera a Fišer). Stav po první sérii tak byl 4 : 2. Ve druhé sérii se podařilo hráčům Vysokého Mýta vyhrát všechny své zápasy i dva pětisetové zápasy, které zápas zlomily, a ve třetí sérii dvouher už jen potvrdili svoji dominanci a dotáhli zápas rychle do vítězného konce.

Fišer 3,0 b, Kučera 2,5 b, Synek 2 b a Vojnar 2,5 b

 

Vysoké Mýto - Moravská Třebová 7 : 10

Odpolední utkání již nebylo pro vysokomýtské tak povedené jako dopolední.

Hráčům Vysokého Mýta se podařilo vyhrát obě čtyřhry, což bývá ve vyrovnaných zápasech velká výhoda. První série dvouher přinesla 2 body na každé straně (za Vysoké Mýto Fišer a Vojnar). Stejně dopadla i druhá série, po které byl stav zápasu 6 : 4 pro Vysoké Mýto. Za Vysoké Mýto bodovali Kučera a Synek. Z dalších sedmi zápasů se ale Orlům podařilo urvat pouze jeden bod (Fišer) a slibnou počáteční výhodu tak nezužitkovali v celkové vítězství.

Fišer 2,5 b, Kučera 1,5 b, Synek 1,5 b a Vojnar 1,5 b

 

Orel Vysoké Mýto se tak nachází ve vyrovnaném středu tabulky a další utkání jej čekají 18. listopadu v Ústí nad Orlicí a na půdě hlavního adepta na postup - Lanškrouna.

Text a foto Jiří Vojnar