Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přejít přímo na obsah stránky

Vysoké Mýto

oficiální stránky města

Dnes je čtvrtek 27.6.2019

Stolní tenis: První vítězství z venkovních stolů


IMG 7941 LargeV neděli 18.11. se vydal Orel Vysoké Mýto “A“ ve složení Fišer, Dvořák, Kučera a Vojnar na zápasy do Ústí nad Orlicí a Lanškrouna.

Ranní zápas: TTC Ústí „D“ - Orel Vysoké Mýto „A“   8 : 10

V dopoledním utkání se hráči Vysokého Mýta utkali s hráči Ústí nad Orlicí D. Předpokládali jsme bojovné a velmi vyrovnané utkání, což jeho průběh plně potvrdil. Obě čtyřhry přinesly pětisetové zápasy, ze kterých si nakonec oba týmy odnesly po jednom bodu. První série dvouher přinesla relativně rychlé zápasy a po dvou bodech na každé straně - stav utkání tak byl 3 : 3. Z následujících šesti dvouher prohráli hráči Vysokého Mýta pouze jednu a za stavu 4 : 8 tak byli výrazně blíže touženému venkovnímu vítězství. Další tři zápasy ale vyhráli hráči Ústí nad Orlicí a před posledními 3 dvouhrami byl stav 7 : 8. Potřebné dva body se nakonec Orlům podařilo získat a Vysoké Mýto tak mohlo oslavit první venkovní výhru letošní sezony.

Za zmínku stojí, že se po absenci v minulém hracím víkendu vrátil Martin Dvořák ve velkém styl, kdy v utkání nepoznal hořkost porážky.

Body: Dvořák 4,5 b, Vojnar 2,5 b, Fišer 2 b, Kučera 1 b

 

IMG 7942 Large kopieOdpolední zápas: TJ Lanškroun “A“ - Orel Vysoké Mýto „A“   10 : 2

Odpolední utkání se tomu dopolednímu vůbec nepodobalo a přineslo velmi rychlou výhru hráčů Lanškrouna, kteří si tak i nadále udržují na prvním místě relativně nadějný náskok na další týmy. Na bodech se podílel Martin Kučera, který s Lukášem Fišerem vyhrál čtyřhru a poté hned v první sérii dvouher vyhrál a korigoval tak stav zápasu na 4 : 2. Následně vyhrávali již pouze hráči Lanškrouna.

  Body: Kučera 1,5 b, Fišer 0,5 b

Další zápas čeká Orel Vysoké Mýto 1.12. na domácích stolech s týmy Žamberku a Letohradu-Orlice.

Foto a text Jiří Vojnar