Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přejít přímo na obsah stránky

Vysoké Mýto

oficiální stránky města

Dnes je čtvrtek 27.6.2019

Vysokomýtští mladí karatisté získali vyšší pás


2018.11 SU Praha spolene foto oddilu VMyO víkendu 17. - 18. listopadu vyrazil vysokomýtský oddíl školy Moderního sportovního karate  do  Prahy na celorepublikové setkání karatistů, kterého se zúčastnilo téměř 130 bojovníků a bojovnic. Úvodní seminář MSK probíhá dvakrát ročně a je zaměřen především na uvedení nových karatistů do školy Moderního sportovního karate. Nováčci a bílé pasy si zopakovali své základní dovednosti moderního sportovního karate, které se na trénincích učili téměř tři měsíce. Na Úvodním semináři si zdokonalovali své techniky pod vedením mistra Miloslava Motla, IV. Dan.

 

Pro žluté pasy a vyšší pasy byly připraveny v sobotu cviky ze speciálního vysokého učebního programu pod vedením mistra Miroslava Zezulky, VI. Dan, koordinátora MSKA pro Českou republiku. 

 

Na závěr semináře, při udílení vyšších technických stupňů, jsme byli zastoupeni i členy našeho oddílu. Díky pečlivé přípravě z tréninků odpáskovali všichni vysokomýtští nováčci, kteří do Prahy přijeli složit zkoušku na vyšší pás. Michaela Jílková obdržela první žlutý pás - 10. kyu. Markéta Sůrová a Bedřich Kučera obdrželi I. stupeň Dětské přípravky (první černý proužek DP). Jan Kobrle a Martin Čejka obdrželi 11. stupeň DP (první hnědý proužek DP).

 

Všem úspěšným karatistům gratulujeme a přejeme jim další skvělé výsledky.

Martin Čipera, vedoucí oddílu a trenér oddílu karate SOKOL MSK Vysoké Mýto

Více na www.mska.cz/vysokemyto