Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přejít přímo na obsah stránky

Vysoké Mýto

oficiální stránky města

Dnes je pátek 5.6.2020

Stolní tenis: Souboj o první místo ve prospěch České Třebové


IMG 20181124 114435Velmi atraktivní herní sobota se dala očekávat v 5. kole soutěže OP1 v místní orlovně ve Vysokém Mýtě. Ranní zápas sehrál tým Orel Vysoké Mýto „B“, který do té doby okupoval dělenou první příčku, se čtvrtým TJ Lanškroun „B“. A odpoledne místní čekala první Česká Třebová „B“.

 

Orel Vysoké Mýto „B“ : TJ Lanškroun „B“ 10 : 8

Mírně oslabený Lanškroun, který přijel bez své dvojky Chládka, již od začátku dával jasně najevo, že neodjede bez boje a pokusí se urvat výhru. Vše tomu i nasvědčovalo, když v jednu chvíli Lanškroun vedl s náskokem 5 : 2. Pak ale domácí zabrali a miska vah se pomalu začala překlápět na stranu Vysokého Mýta. Nakonec domácí vyhráli velmi těžký zápas nejtěsnějším možným výsledkem, a to 10 : 8.

Body: Sychra Václav 3,5 b, Kučera Martin 3 b, Kopecký Pavel 2 b, Herel Miroslav 1,5 b.

 

Orel Vysoké Mýto „C“ : TJ Sokol Česká Třebová „B“ 7 : 10

Na odpolední zápas přijeli hráči z oddílu TJ Sokol Česká Třebová „B“.  Hráči dorazili v nejsilnější sestavě a nebylo pochyb, že si jedou pro vítězství a posílí si tak vedoucí příčku v žebříčku. Po úvodních čtyřhrách, kdy si týmy rozdělily po jednom bodu, začala přetahovaná o každý další bod. Hráči České Třebové nakonec ukázali, že jsou ten den o něco lepší a nakonec zvítězili stavem 10  :7.

Body: Sychra Václav 2,5 b, Kopecký Pavel 2 b, Herel Miroslav 1,5 b, Kučera Martin 1 b.

 

Martin Dvořák

Foto Miroslav Herel

 

tabulka