Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přejít přímo na obsah stránky

Vysoké Mýto

oficiální stránky města

Dnes je čtvrtek 27.6.2019

Stolní tenisté zakončili 1. polovinu sezony dvěma vítězstvími


IMG 20181208 092120K posledním venkovním utkáním v rámci podzimní části soutěže OP1 jeli stolní tenisté Orla Vysoké Mýto bojovat do Zálší a Chocně. Vzhledem k postavení všech tří týmů v tabulce se od orlů očekával plný přísun bodů do tabulky.

TJ Zálší A - Orel Vysoké Mýto B  2 : 10

K dopolednímu zápasu nastoupili hosté se třemi oporami: Sychra, Kučera, Herel, které doplnil teprve podruhé v sezoně Zemek. Zápas měli orlové od začátku plně ve svých rukách, kdy za hosty dokázal skóre korigovat pouze Stříteský.

Body: Sychra Václav 3,5 b., Kučera Martin 3,5 b., Herel Miroslav 1,5 b., Zemek Jiří 1,5 b.

 

KST SK US Steinerová Choceň z. s. D - Orel Vysoké Mýto B   4 : 10

Odpolední zápas byl pro fanoušky stolního tenisu o mnoho napínavější a zajímavější, neboť se jednalo o malé místní derby. Domácí tým na zápas navíc posílil krajský hráč Absolon. Za hosty opět nastoupilo trio Sychra, Kučera, Herel, které tentokrát doplnil Šimek. Dlouho to vypadalo na dlouhou bitvu, ale bojovný výkon hostů, zvláště Herela a Šimka, v koncovkách několika setů ukázal, na jakou stranu se bude výsledek překlápět a tak nakonec si orlové došli pro celkově vítězství 10 : 4.

Body: Herel Miroslav 3,5 b., Kučera Martin 3 b., Sychra Václav 2,5 b., Šimek Libor 1 b.

Těmito zápasy tak pro Orel Vysoké Mýto B skončila 1. část sezony, která jim vyšla nad očekávání. Škoda jen úvodní prohry se Sedlecí. Doufejme, že druhá půlka bude přinejmenším stejně povedená a pokusíme se sesadit Českou Třebovou z postupové pozice. Proto vás všechny zveme na domácí utkání, která se budou již tradičně hrát v orlovně každou hrací sobotu.

Martin Kučera

Foto Miroslav Herel

 

IMG 20181208 092120 IMG 20181208 133432
   

tabulka1