Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přejít přímo na obsah stránky

Vysoké Mýto

oficiální stránky města

Dnes je čtvrtek 27.6.2019

Stolní tenis: odpolední utkání přineslo opět zklamání


IMG 7983V neděli 16. prosince se vydal Orel Vysoké Mýto “A“  ve složení  Dvořák, Kučera, Synek a Vojnar na zápasy s poslední Litomyšlí a předposlední Poličkou.

TJ Jiskra Litomyšl „B“ - Orel Vysoké Mýto „A“   4 : 10

Dopolední utkání s posledním týmem krajského přeboru byl dle očekávání vcelku jednoduchý. Po úvodních čtyřhrách byl stav 1 : 1, ve kterých Vojnar s Dvořákem vyhráli svůj zápas nad Štarmanem s Benešem. Po první sérii utkání byl stav 4 : 2 pro Vysoké Mýto. Prohrál pouze Kučera se Syrovou. Po druhé sérii utkání se náskok navýšil již na 7 : 3. Tentokrát pro změnu prohrál Dvořák s Balským. Utkání se ukončilo v třetí sérii, kde pouze prohrál Vojnar se Štarmanem. Utkání ukončil v poměru 10 : 4 pro Vysoké Mýto Martin Synek, který vyhrál všechny své zápasy.

 Body: Synek 3 b, Dvořák 2,5 b, Vojnar 2,5 b, Kučera 2 b

 

TJ Spartak Polička “A“ - Orel Vysoké Mýto „A“   10 : 4

Další nepovedené odpolední utkání v podobě prohry s předposlední Poličkou, která doposud vyhrála pouze jeden zápas v celé sezóně, a na kom jiném se chytnout než v odpoledním zápase proti Vysokému Mýtu. Po Litomyšli je Vysoké Mýto druhé nejhorší v odpoledních zápasech. Stojí za zamyšlenou, co s tím provést a změnit, jelikož toto stojí vysokomýtské mnohem lepší umístění, nežli tomu odpovídá momentální postavení v tabulce. Nepovedené utkání začalo již v úvodních čtyřhrách, kde oba vysokomýtské páry prohrály. První a poslední záchvěv vykřesal Dvořák s Kučerou, kteří své soupeře porazili. V dalších devíti zápasech jsme pouze uhráli 2 body, které si připsal Vojnar se Synkem a konečné skóre 10 : 4 ukazuje obraz předvedené hry.

Musím hráče a fanoušky Poličky pochválit za bojovný výkon. Fanoušci své hráče podporovali a radovali se z každého uhraného bodu, a i když hrají o záchranu, tak nikomu nic nedají zadarmo a o tom jsme se plně přesvědčili. Doufejme, že v dalším zápase se vrátíme na vítěznou vlnu.

Body: Dvořák 1 b, Kučera 1 b, Synek 1 b, Vojnar 1 b.

Další zápas čeká Orel Vysoké Mýto již v novém roce 5. 1. na domácích stolech s týmem Sudslavy.

Orel Vysoké Mýto oddíl stolního tenisu přeje všem krásné svátky a vše nejlepší v novém roce.

Martin Dvořák

 

IMG 7984 IMG 7983