Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přejít přímo na obsah stránky

Vysoké Mýto

oficiální stránky města

Dnes je středa 26.6.2019

Domácí zápasy přinesly hráčům Orla V OP1 vítězství a prohru


stolni tenisStolní tenisté Orla Vysoké Mýto „B“ sehráli svá další utkání na domácích stolech, kde měli za soupeře hráče z Lanškrouna „C“ a Ústí nad Orlicí „E“, tedy týmy s mladými hráči. Vysokomýtští nastoupili v sestavě Kučera, Herel, Kopecký a Šimek.

 

Orel Vysoké Mýto „B“ -  TJ Lanškroun „C“   10 : 6

Ranní utkání byl doslova přetahováním o každý bod. Naštěstí od stavu 5 : 5 se misky vah začaly překlápět na stranu domácích orlů.  Na konci zápasu tedy svítilo na tabuli skóre 10 : 6. Bylo to hlavně vyrovnaností domácího týmu, kdy dokázali bodovat všichni hráči Orla, kdežto za hosty vyhráli svá utkání pouze výborně hrající Vybíral a mladá puška Kristek.

Body: Kučera Martin 3,5 b., Herel Miroslav 3 b., Šimek Libor 2,5 b., Kopecký Pavel 1 b.

 

Orel Vysoké Mýto „B“ -  TTC Ústí nad Orlicí „E“    7 : 10

Odpolední zápas měl být podle tabulky a prvního vzájemného utkání pouze formalitou, protože Orlové u svého soupeře na podzim zvítězili jednoznačně 10 : 3. Bohužel opak byl pravdou. Po krátké době bylo skóre 1:7 a vypadalo to na debakl. Domácím se ale podařilo oklepat a stahovat náskok hostujících hráčů a alespoň zkorigovat výsledek na 7 : 10. Jednou z příčin prohry bylo to, že za domácí dokázali bodovat pouze Herel a Kučera. Během utkání se totiž zranil Kopecký a zápas dohrával s velkým sebezapřením. Nutno dodat, že Ústí nad Orlicí je líheň talentů a dneska se to opět ukázalo.

Body: Kučera Martin 4 b., Herel Miroslav 3 b., Kopecký Pavel 0 b., Šimek Libor 0 b.

Martin Kučera

 

tabulka1