Dnes je pátek 18.10.2019

Vysokomýtští plavci z Brna přivezli 3 zlaté a 1 stříbrnou medaili

Plavci 2019Také tento rok strávili vysokomýtští plavci první květnový víkend závoděním v Brně. Konkurence byla veliká, do moravské metropole přijeli jak mladí sportovci z celé republiky, tak několik vybraných oddílů ze Slovenska, Francie, Ruska a Maďarska. První závodníci skočili do vody krátce po sobotním poledni, poslední vítězové si došli pro medaile o půl třetí v neděli. I přes napětí a nervozitu, která se ze závodních drah občas přenesla i na tribuny, vládla celému závodu přátelsky soutěživá atmosféra. I ti, kteří se nakonec neumístili na prvních příčkách, bojovali až do posledních sil a byli odměněni zaslouženým potleskem.

Naši sportovci Tereza Víchová, Tomáš Winkler, Vojta Seidl a  Adam Novotný si s sebou přivezli domů celkem tři zlaté medaile a jednou stříbrnou.

Barbora Novotná

Foto archiv Plaveckého klubu Vysoké Mýto

Na fotografii Adam Novotný, který vybojoval zlatou medaili za 200 m volný způsob v čase 02:17,81.