Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přejít přímo na obsah stránky

Vysoké Mýto

oficiální stránky města

Dnes je pátek 28.2.2020

Dětské cyklistické závody na vysokomýtské plovárně


Hledá se vítězV sobotu 21. září se od 9.00 v areálu Tyršovy plovárny ve Vysokém Mýtě uskuteční dětské cyklistické závody s názvem Hledá se vítěz, které pořádá vysokomýtský cyklistický oddíl Cyklo Bendl. Závodů se mohou zúčastnit všechny příchozí děti s ročníkem narození 2007 a mladší. Pro nejmenší pak budou připraveny závody na odrážedlech. Hlavní součástí závodů bude finále stejnojmenného seriálu cyklistických závodů pro děti ze základních škol Pardubického kraje. Představí se zde nejlepší závodníci z celkem sedmi nominačních závodů, kteří budou soutěžit o celkové vítězství v seriálu. Uvidíte zde tak nejlepší mladé cyklistické závodníky z našeho kraje a dost možná že někteří budou v budoucnu patřit mezi reprezentanty.

 

Vedle samotných závodů bude připraven i doprovodný program v podobě jízdy zručnosti či infostánku BESIPu. K parkování lze využít prostor před Tyršovou plovárnou. V areálu bude připraveno drobné kvalitní občerstvení. Startovné se neplatí.

 

Hledá se vítězVíce o závodech najdete na webových stránkách závodů HLEDÁ SE VÍTĚZ.

 

Cyklo Bendl nabízí zájemcům možnost zapojit se do tréninků a cyklistických vyjížděk vysokomýtského dětského cyklistického oddílu, a to každou středu od 17.00 z náměstí Přemysla Otakara II.

 

Foto archiv Cyklo Bendl