Dnes je sobota 23.11.2019

Plavci přivezli medaile z pražské Podzimní ceny Motorletu

Podzimní cena MotorletuVysokomýtští plavci si v Praze - Radlicích poměřovali síly s plavci z velkých plaveckých klubů z ČR.  Závodů o Podzimní cenu Motorletuse se 12. října zúčastnila čtveřice závodníků: Justýnka Mašková, Dorotka Metelková, Adam Novotný a Vojta Seidl. Hlavní závod na 200 m volný způsob byl vypsán pro všechny kategorie. Plaval se formou kvalifikačních rozplaveb a finále. Do finálového klání se ve svých kategoriích probojovali dva naši plavci Adam a Dorotka. Oba obsadili skvělé první místo.

Všichni čtyři plavci se neztratili ani v ostatních disciplínách. Justýnka si odvezla bronzovou medaili za 200 m motýlek,  Vojta obsadil krásné 4. místo na 100 m motýlek. Dorotka přidala k zlatu i stříbrnou (100 m znak) a bronzovou medaili (100 m volný způsob). Adam zvítězil i ve všech svých ostatních disciplínách a kromě 4 zlatých medailí si z Prahy odvezl tři rekordy Podzimní ceny Motorletu.

Celkem do Vysokého Mýta plavci přivezli 8 medailí.