Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přejít přímo na obsah stránky

Vysoké Mýto

oficiální stránky města

Dnes je neděle 29.11.2020

Stolní tenisté dokázali v této sezoně vyhrát všechna domácí utkání


Stolní tenisté vyhráli obě utkání, foto Jiří VojnarV posledním domácím dvojutkání v této sezóně tým Orla Vysoké Mýto hostil celky z chvostu tabulky -  Českou Třebovou B a Svitavy. Zápasy s posledními týmy bývají velice obtížné a mnohdy je složité se plně zkoncentrovat, ale vysokomýtští ukázali, že utkání berou zodpovědně a oba zápasy zvládli.

Orel Vysoké Mýto A  -  TJ Sokol Česká Třebová B   10  :  3

V dopoledním zápase se čekal více vyrovnaný zápas. Do Vysokého Mýta ale nepřijel nejlepší soupeřův hráč, a tak bylo prakticky rozhodnuto. Po úvodních čtyřhrách byl stav 1:1, když Dvořák s Vojnarem udolali českotřebovskou dvojici Plíva - Steinmetz 3:2. Hýbl se Synkem prohráli 3:1 s dvojící Rybka - Wávra. V úvodním kole singlů domácí hned bodově odskočili. Pouze Vojnar v něm prohrál s Plívou. Poslední bod na konto hostí přidal opět Plíva, když v krásném zápase porazil Synka, který zaskakoval za Fišera.

Body: Dvořák 3,5 b, Vojnar 1.5 b, Hýbl 3 b, Synek 2 b

 

Orel Vysoké Mýto  A  -  TJ Svitavy A   10  :  4

V odpoledním zápase do Vysokého Mýta zavítal celek Svitav, který se nachází na chvostu krajského přeboru a pravděpodobně poputuje po ročním působení v kraji zpět do okresu. Již od úvodních čtyřher domácí diktovali tempo. Jediný, kdo dokázal držet krok s domácími byl Charous, který postupně porazil Vojnara, Synka a Hýbla, se kterým odvrátil šest mečbolů. Bod za hosty ještě přidal Švancara, který přehrál Hýbla 3:2. Vítěznou tečku napsal Vojnar, když porazil Lacinu a ukončil tím tak poslední domácí zápas v této sezóně.

Body: Vojnar 2,5 b, Dvořák 3,5 b, Hýbl 1,5 b, Synek 2,5

 

V domácím prostředí se vysokomýtským stolním tenistům tuto sezónu velice dařilo. Nenašli žádného přemožitele a dokázali vyhrát všech 11 zápasů. Do konce sezóny ještě zbývá 6 zápasů. 29. února je čeká výjezd na stoly Orlice a Ústí nad Orlicí.

Martin Dvořák

Foto Jiří Vojnar

 

Tabulka  
   
Stolní tenisté vyhráli obě utkání, foto Jiří Vojnar Stolní tenisté vyhráli obě utkání, foto Jiří Vojnar
   
Stolní tenisté vyhráli obě utkání, foto Jiří Vojnar Stolní tenisté vyhráli obě utkání, foto Jiří Vojnar