Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přejít přímo na obsah stránky

Vysoké Mýto

oficiální stránky města

Dnes je sobota 28.1.2023

Gymnázium pořádá koncert ke státnímu svátku 17. listopadu. Vystoupí Jakub Jedlinský & Pavel Fischer


Foto archiv Gymnázium Vysoké MýtoGymnázium Vysoké Mýto zve na koncert ke státnímu svátku 17. listopadu. Koncert se uskuteční ve středu 16. listopadu v 17.00 v Husově sboru ve Vysokém Mýtě. Vystoupí Jakub Jedlinský & Pavel Fischer.
Vstupenky na koncert jsou v prodeji v kanceláři školy u p. Dostálové denně od 1. listopadu od 9.00 do 14.00 nebo na místě před konáním akce. Případně je možné si o ně napsat, kontakt:  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

 

 

Jakub Jedlinský & Pavel Fischer

Tato energická dvojice překračuje s lehkostí hranice hudebních žánrů a přináší strhující spojení world music, klasické hudby a jazzu. V jedinečných barvách zvuku houslí a akordeonu uslyšíte vlivy balkánské, židovské, irské, skotské, romské i mnohé další.

 

Oba instrumentalisty svedlo dohromady společné působení v uskupení Bardolino music (crossover - lidová a etno hudba, klasická hudba). Vedle Bardolina je můžete znát z působení ve Škampově kvartetu či Escualo Quintetu (tango nuevo) a v řadě spoluprací s dalšími významnými hudebníky jako je: Iva Bittová, Dagmar Pecková, Kathryn Stott či Jethro Tull.

 

Pavel Fischer - housle, zpěv

Jakub Jedlinský - akordeon, zpěv