Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přejít přímo na obsah stránky

Vysoké Mýto

oficiální stránky města

Dnes je středa 17.8.2022

Jedinečný koncert kytaristy Michala Pavlíčka a zpěvačky Moniky Načeva v Čečetkově statku ve Lhůtě


Koncert Pavlíček a NačevaKytarový mág Michal Pavlíček a zpěvačka Monika Načeva odehrají jedinečný koncert ve dvoře Čečetkova statku ve Lhůtě u Vysokého Mýta č. 20 ve středu 27. července od 20.00. Nenechte si ujít koncert, který zprostředkuje nezapomenutelný zážitek.

"Monika Načeva je žena mnoha tváří. Vždycky se na chvíli ztratí, umlčí hlas, aby mohla za čas vyrazit dech novou tváří svého hudebního projevu. Její aktuální muzikantská podoba, kterou sdílí s Michalem Pavlíčkem, je krásná, plná pocitů a zároveň neskutečně silná a razantní. Akustický gig Načeva + Pavlíček je postaven na průřezu tvorby Načevy i aktuálních skladeb z poslední desky. V tomto pojetí nejvíce vyzní silné texty Jáchyma Topola, otevřený emocionální výraz Načevy a Pavlíčkova nezaměnitelná kytara," uvádí web pořadatele www.cecetkuvstatek.cz.

 

Manželé Hanyšovi z Čečetkova statku ve Lhůtě pořádají v historických inspirativních prostorách a na zahradě tvořivá setkání s lidmi, kteří se chtějí podělit o svůj talent či nápad, nebo chtějí sdílet své názory a příběhy. Na svůj dvůr si zvou muzikanty, písničkáře i divadelníky.

 

Na Čečetkově statku jako další 25. srpna vystoupí Blanka Šrůmová, Jan Sahara Hedl a Něžná noc.