v kategorii Jednotlivci – dorost a junioři:

Eliška Zemanová z Falconu Kickbox Vysoké Mýto

v kategorii Kolektivy – mládeže:

Sportovní klub kanoistiky Vysoké Mýto – mládež

Všem oceněným sportovcům upřímně blahopřejeme.

Daniel Suchánek patří mezi absolutní světovou špičku ve své kategorii. Vloni na MS v Bratislavě ve sprintu na divoké vodě obsadil spolu s Ondřejem Rolencem 1. místo, na ME ve Španělsku obsadili dvakrát 2. a jednou 3. místo v dlouhém sjezdu a sprintu, skvěle se umístili i na Světovém poháru, na Mistroství ČR a Českém poháru.

Luděk Roleček začínal se sportem v Sokole Vraclav. V roce 1966 si vybral definitivně kanoistiku, ve slalomu i sjezdu získal medaile na nejvyšších republikových soutěžích. Ještě v roce 2010 se zúčastnil MS veteránů, kde svoji kategorii vyhrál. Trenérem je od roku 1972, vychoval řadu seniorských i juniorských reprezentantů. Působí i jako rozhodčí, od roku 1991 také na mezinárodních soutěžích, několikrát byl členem organizačního výboru MS či ME. Je předsedou Sportovního klubu kanoistiky Vysoké Mýto, členem výkonného výboru ČSK na divokých vodách a předsedou Svazu kanoistiky Pardubice.

Jakub Dudycha obsadil 1. místo na MČR v běhu na 800 m, 3. místo v hale, na MČR dospělých 6. místo, zároveň pomohl vysokomýtské štafetě 4x400 m k 5. místu. Splnil limit na ME U18, které však bylo zrušeno kvůli epidemii covid-19, pak byl ještě nominován k mezistátnímu utkání, ale zranil se.

Petr Dvořáček je reprezentantem ČR v ringových disciplínách asociace WAKO, získal 3. místo na MS mužů WAKO do 75 kg, tam se také jako jediný z ČR nominoval na World Games 2022, které se budou konat v Birmighamu, Alabama v USA, obsadil ještě 1. místo na International K-1 v Praze v kategorii muži do 75 kg, bilance zápasů – ring 27x výhra, 9x prohra.

Justýna Mašková je vítězka ČP v dálkovém plavání mladšího dorostu, obsadila výborné 3. místo v ČP žen, na MČR v dálkovém plavání na 10 km 2. místo, na 5 km 3. místo a na 20 km 2. místo.

Michaela Anna Zedníčková je juniorská reprezentantka ČR, obsadila 3. místo na ME ve Slovinsku v kategorii 3xK1ž dlouhý sjezd, 7. místo v kategorii K1ž v dlouhém sjezdu a 12. místo ve sprintu, 2. místo na MČR v kategorii dospělých K1ž v dlouhém sjezdu na Lipně, získala 5x medaile na MČR dorostu (1x 1. místo, 2x 2. místo a 2x 3. místo), 2. místo – Mezinárodní Krumlovský maraton v K1 juniorky.

Jakub Dzivý na MČR ve své kategorii obsadil 1. místo na 200 m motýlek, 2x 2. místo (100 m motýlek a 200 m polohový závod) a 1x 3. místo na 100 m volný styl.

Ondřej Kvapil vybojoval na MČR starších žáků 2x 1. místo (dlouhý sjezd a sprint kategorie C1m), 2x 2. místo (dlouhý sjezd a sprint kategorie 3xC1) a 2x 3. místo dlouhý sjezd a sprint kategorie 3xC2), 1. místo v ČP – vítěz všech závodů a ještě 1. místo v žákovském Krumlovském maratonu v kategorii C1.

Eliška Zemanová je reprezentantka ČR asociace WAKO, trojnásobná mistryně Evropy ve třech různých disciplínách (LC,PF a KL), což je historický úspěch kickboxu v naší zemi, dále je vítězkou v Maďarsku, mistryně ČR v pěti disciplínách, vítězka Národního poháru. V uplynulém roce neprohrála jediný zápas.

Sportovní klub kanoistiky Vysoké Mýto - mládež - členové družstva na MČR získali celkem 6 medailí (3x stříbro,3x bronz), na tomto zisku se podílelo celkem 10 závodníků, ti navíc získali 10 medailí v individuálních soutěžích.