Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přejít přímo na obsah stránky

Vysoké Mýto

oficiální stránky města

Dnes je pátek 24.3.2023

Vysokomýtští bodovali v anketě Nejúspěšnější sportovec roku 2022 okresu Ústí nad Orlicí


Foto Aleš FelgrVideoreportáž, fotoreportáž / Slavnostního vyhlášení ankety Nejúspěšnější sportovec roku 2022 okresu Ústí nad Orlicí, které se uskutečnilo 13. února v orlickoústeckém kulturním domě, se zúčastnili nejen sportovci, ale také zástupci měst i obcí celého regionu a další hosté. Borci z Vysokého Mýta si v této tradiční anketě přišli pro ocenění celkem devětkrát.

 

Hlavní kategorii dospělých stejně jako vloni vyhrál kanoista Daniel Suchánek, který patří mezi absolutní světovou špičku. „Jsem moc rád, že se naše tvrdá práce vyplatila a že ve městě, v okrese i v kraji vidí, že se snažíme,“ řekl Daniel Suchánek.

 

V kategorii dospělých uspěli díky výkonům během minulého roku také Petr Dvořáček a Adam Pánek z klubu Falcon Kickbox Vysoké Mýto. Ocenění za ně převzal trenér Martin Viktorin.

 

V kategorii kolektivy přišla na podium za tým ženské atletiky Nela Rouhová. „Když si za něčím chceme jít, tak tomu musíme obětovat všechen volný čas,“ řekla Nela Rouhová.

 

Úspěšní atleti nechyběli ani v kategorii dorostenců a juniorů. Uspěla Justýna Brýdlová a Jakub Dudycha. Oceněna byla i kickboxerka Eliška Zemanová, která navíc vyhrála anketu diváckého hlasování na webu www.nejuspesnejsisportovec.cz. Na podium přišla ještě kanoistka Michaela Anna Zedníčková. „Nejdůležitější je, aby člověk měl pro to vlastní zápal, chtěl něčeho dosáhnout a tvrdě trénoval. Ne proto, že musí, ale že chce,“ řekla Michaela Anna Zedníčková.

 

Úspěšného sportovce mělo Vysoké Mýto také mezi žactvem. Nikol Martincová je ve svých třinácti letech další hvězdou klubu Falcon Kickbox.

 

Videoreportáž Vysokomýtští bodovali v anketě Nejúspěšnější sportovec roku 2022 okresu Ústí nad Orlicí

 

Fotogalerie Aleše Felgra

 

Foto Aleš Felgr Foto Aleš Felgr Foto Aleš Felgr
     
Nikol Martincová Ocenění pro Jakuba Dudychu Michaela Anna Zedníčková
    Eliška Zemanová
     
Foto Aleš Felgr Foto Aleš Felgr Foto Aleš Felgr
     
Nikol Martincová  Ocenění pro Justýnu Brýdlovou  Michaela Anna Zedníčková
     
Foto Aleš Felgr Foto Aleš Felgr Foto Aleš Felgr
     
Michaela Anna Zedníčková a Eliška Zemanová Ocenění pro Petra Dvořáčka
Eliška Zemanová    
     
Foto Aleš Felgr Foto Aleš Felgr Foto Aleš Felgr
     
 Ocenění pro AC Vysoké Mýto, ženy Ocenění pro Adama Pánka Daniel Suchánek