Dnes je pátek 17.9.2021

Fotbalový A tým sehraje 29. února generálku na jarní sezonu

Ilustrační foto Radek Bis Fotbalový A tým SK Vysoké Mýto má za sebou přípravu na jarní sezonu v divizi C. V sobotu 15. února odehrál přípravný zápas s týmem SFK Vrchovina, ve kterém prohrál 0:1. Nedařilo se ani 22. února v přípravném zápase s FK Chlumec nad Cidlinou. Zápas skončil výsledkem 2:0 pro soupeře. Tuto sobotu 29. února ve 14.30 čeká vysokomýtské fotbalisty generálka na jarní sezonu. V přípravném zápase se na domácím stadionu utkají s TJ Sokol Živanice. V případě nepříznivého počasí může dojít ke změně místa. Případná změna bude uvedena na webových stránkách SK Vysoké Mýto ZDE.

Přípravný zápas - sobota 22. února - 14.00   (UMT HK)
       FK Chlumec nad Cidlinou   2:0     SK Vysoké Mýto
          (2:0)
  Branky: 6´a 42´Bastin

FK Chlumec nad Cidlinou:

Dunda - Prouza, Sedláček, Kopač - Veselka, Čáp, J. Labík, T. Labík - Hynek, Bastin, T. Labík

(Kukal, Ryšavý, Vaníček, Novotný, Žahourek)

SK Vysoké Mýto:

1. poločas:   Černík - Fišer M.,Valášek (30´Kouřil), Hock, Stránský - Tlapák, Dvořák, Wimmer, Tomášek, Habrman - Zavřel (30´Benda)
2. poločas:   Janda - Fišer D., Kouřil, Žák, Stránský - Rezek, Dvořák, Tomášek, Wimmer, Mokrejš - Benda

Přípravný zápas - sobota 15. února - 12.00    (UMT Žďár)
         SFK Vrchovina   1:0     SK Vysoké Mýto
               (0:0)
  Branka: 39´ Donkor

SFK Vrchovina:

Sestava: Groger - Vašíček, Vícha, Batelka, Smetana - Chloupek, Duda, Michal, Holeš - Šteffl, Duba

Střídali: Hekerle, Donkor, Veselý V.

1.poločas: Černík - Fišer D., Kouřil, Žák, Hock - Rezek, Wimmer, Tomášek, Zavřel, Mokrejš - Kopřiva
2.poločas: Černík - Fišer M., Valášek, Hock, Trnka - Tlapák, Dvořák, Wimmer, Kopřiva, Štanglica - Benda

Ilustrační foto ze podzimního zápasu SK Vysoké Mýto s TJ Dvůr Králové, domácí tehdy vyhráli 4:1, autor fotografie Radek Bis