Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přejít přímo na obsah stránky

Vysoké Mýto

oficiální stránky města

Dnes je pondělí 29.11.2021
Ze škol

Den stromů ve Čtyřlístku

Email Tisk PDF

Aktuality / Ze škol
04.11.21

Foto archiv MŠ ČtyřlístekV naší Mateřské škole Čtyřlístek jsme oslavili 20. října Den stromů. Společně jsme zasadili nový stromek k brance u vchodu do zahrady. Je to jedle řecká a nahrazuje japonskou třešeň pokácenou kvůli napadení dřevokaznou houbou. Všichni jsme přiložili ruku k dílu a již se těšíme, až nám jedlička povyroste a před Vánoci ji nazdobíme, aby dělala radost všem kolemjdoucím.

Martina Wichová, ředitelka Mateřské školy Čtyřlístek


Celý článek...
 

Podzimní radovánky v Mateřské škole Slunečná

Email Tisk PDF

Aktuality / Ze škol
31.10.21

Foto archiv MŠ SlunečnáK podzimu patří dýně a když je těch dýní hodně - to se dají  panečku dělat věci! A protože holky, kluci a paní učitelky u nás ve školce jsou šikulky a šikulové, tvořili a tvořili a vytvořili myší domečky, domečky pro skřítky, dýňové strašáky, které vyzdobili přírodninami, které našli při procházkách podzimní krajinou. No, a jako každý rok se přišel na své kamarády podívat náš DÝŇÁK, zazpívali jsme mu, řekli básničku, ale hlavně mu ukázali naše výrobky. Tak, Dýňáku, zase za rok, pokud se urodí dýně.

Všichni z MŠ


Celý článek...
 

Drakiáda na vysokomýtském letišti

Email Tisk PDF

Aktuality / Ze škol
15.10.21

DrakiádaMikádo - středisko volného času a Aeroklub Vysoké Mýto zvou na DRAKIÁDU, kterou pořádají v neděli 24. října od 13.00 do 16.00 na vysokomýtském letišti. Program: prohlídka hangárů s letadly, pouštění draků a soutěže.