Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přejít přímo na obsah stránky

Vysoké Mýto

oficiální stránky města

Dnes je sobota 31.7.2021

Mateřská škola Čtyřlístek připravila pro děti a rodiče tři zdařilé akce


Foto archiv MŠ ČtyřlístekPracovnice Mateřské školy Čtyřlístek nezahálely ani v době uzavření a připravily pro děti a rodiče tři zdařilé akce. První byla Kamínková pošta – děti měly na kamínek namalovat znak mateřské školy a své třídy, podepsat se a položit jej někde venku. Při procházce pak hledat jiný „kamínkový dopis“ od kamaráda a po znovuotevření školky ho přinést na výstavku ke korábu před školkou.

 

Hezké počasí lákalo k příjemné procházce po našem krásném městě, a proto si rodiče s dětmi mohli projít Čtyřlístkovou stezku. Na určeném místě si vyzvedli obálku s mapou a dopisem s instrukcemi. Poté společně procházeli určenou trasou a hledali čtyřlístkové značky, pomocí nichž luštili tajenku. Výsledek vhodili do školkové schránky, kde stezka končila. Na všechny účastníky čeká odměna.

 

Velikonoční stezka – ve Svatém týdnu se mohli děti s rodiči projít okolo školkové zahrady, přečíst si zajímavosti o jednotlivých dnech navěšené na plotě, splnit si úkoly s velikonoční tématikou a doma pak vyrobit velikonoční kraslici, kterou zavěsili na vrbičku u vchodu a zkrášlili nám tak naši zahradu.

 

Všichni doufáme, že jsme dětem i rodičům zpříjemnily tuto dlouhou dobu odloučení a těšíme se na brzké shledání.

Kolektiv Matěřské školy Čtyřlístek

 

Foto archiv MŠ Čtyřlístek

 

Foto archiv MŠ Čtyřlístek Foto archiv MŠ Čtyřlístek
   
Foto archiv MŠ Čtyřlístek  
   
Foto archiv MŠ Čtyřlístek Foto archiv MŠ Čtyřlístek