Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přejít přímo na obsah stránky

Vysoké Mýto

oficiální stránky města

Dnes je pátek 17.9.2021

Koncerty v Masarykových sadech a u kostela v Dobříkově


BENEFICE 2021Po polovině září se v Masarykových sadech ve Vysokém Mýtě a u podkarpatského kostela v Dobříkově budou konat koncerty a další doprovodný program. U Husova sboru v Masarykových sadech se v sobotu 18. září odpoledne uskuteční tradiční Benefiční zahradní zábava. Zahraje na ní dechová muzika Dolnovanka a pak vystoupí převážně dámská kapela Braagas s průřezem lidových písní Evropy. Na své si přijdou i děti, které se mohou těšit na pohádku Jak Honza ke štěstí přišel. V průběhu slavnosti si návštěvníci budou moci prohlédnout fotografie z budování Husova sboru. 

 

V neděli 19. září od 16.00 se v parku vedle podkarpatského kostela Všech svatých v Dobříkově uskuteční Kloboukový koncert Punčochového kvarteta. Před koncertem se v kostele od 13.30 při příležitosti 90. výročí jeho slavnostního otevření koná bohoslužba.  

 

Poslední akcí pořádanou opět u Husova sboru v Masarykových sadech bude v pátek 24. září v 19.30 koncert kapely Bratři Orffové. Za nepříznivého počasí se koncert uskuteční v M-klubu.

 

Punčochové kvarteto Bratři Orffové