Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přejít přímo na obsah stránky

Vysoké Mýto

oficiální stránky města

Dnes je neděle 17.10.2021

Erasmus days v základní umělecké škole a odhalení pamětní desky Noemi Jirečkové


Foto archiv ZUŠ Vysoké MýtoV Základní umělecké škole ve Vysokém Mýtě se ve čtvrtek 14. října od 8.00 do 20.00 uskuteční akce pod názvem ERASMUS DAYS. Přijďte se s námi ohlédnout za uplynulými projekty a nahlédnout do projektů současných. Pojďte s námi pohlédnout do budoucnosti naší školy, nejen v rámci mezinárodního vzdělávání a spolupráce. Zajímá vás, co již máme za sebou? Co nás čeká? Čeho bychom chtěli dosáhnout? V  čem nám Erasmus plní naše sny? Čeká vás mezinárodní on-line koncert ve spolupráci s partnerskými školami z Projektu NOE, výstava fotografií a reálií ze  všech mobilit, které naši žáci a pedagogové navštívili a uspořádali.

Foto a text ZUŠ Vysoké Mýto

 

 

 

 

plakát