Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přejít přímo na obsah stránky

Vysoké Mýto

oficiální stránky města

Dnes je pondělí 2.8.2021

Historicky první divizní zápas Vysokomýtských stolních tenistů


Foto Jiří VojnarV sobotu 12. září odehrál Orel Vysoké Mýto “A“ své historicky první divizní utkání na půdě Holic. Tým Vysokého Mýta přijel do Holic v očekávání, zda proti němu nastoupí zkušené ligové duo Táborský - Koubek. Bohužel nastoupili oba dva, navíc zmíněný Táborský byl vloni v základu druholigového týmu Holic. V tomto utkání si Vysoké Mýto snad vybralo veškerou smůlu až do konce sezóny. Úvodní čtyřhry shodně prohrálo 3:2, když dvojice Dvořák - Křepelka podlehla právě zmiňované dvojici Táborský - Koubek a Hýbl s Fišerem prohráli s dvojicí Socha - Víšek. Po úvodním kole singlů byl stav 4:2, když v krásném zápase Křepelka prohrál s Táborským a Hýbl s Koubkem. Snížit stav se podařilo Dvořákovi, který přehrál Vraštila a Fišer udolal zkušeného Sochu. V dalším kole singlů bodoval pouze Křepelka, když porazil Vraštila. Velikou smůlu měl Fišer, který v krásném zápase plném dlouhých výměn prohrál s Koubkem 3:2 poté, co neproměnil celkem 5 mečbolů.

 

Za stavu 7:3 Vysoké Mýto vystřídalo. Místo Hýbla nastoupil Vojnar a hned ve svém prvním divizním zápase prohrál s velkou smůlou 3:2. Snížit se podařilo Křepelkovi, který si zkušeně poradil s Víškem. Dvořák otočil na 3:2 téměř ztracený zápas s Koubkem, ve kterém již prohrával 0:2. Vojnar zvítězil nad Víškem. Za stavu 9:6 bohužel ve velice vyrovnaném zápase prohrál Křepelka s Koubkem 3:1.

 

V tomto utkání měl tým Vysokého Mýta „nováčkovskou“ smůlu, protože prohrál čtyři pětisetové zápasy. Na druhou stranu je třeba říct, že proti němu nastoupil velice zkušený tým, který pokud se bude scházet v tomto složení, nebude mít problém hrát lepší střed tabulky.

 

TJ Jiskra Holice „B“  - Orel Vysoké Mýto „A“ 10:6

Body: Martin Dvořák 2 b., Tomáš Křepelka 2 b., Lukáš Fišer 1 b., Jiří Vojnar 1 b.

 

Nyní se A tým bude koncentrovat na příští sobotu 19. září, kdy v  Orlovně vedle plaveckého bazénu hostí celky z Pardubic a to v 9.00 Teslu Pardubice“B“ a od 13.30 Loko Pardubice. Tímto zveme fanoušky k návštěvě atraktivních utkání.

 Martin Dvořák

 

Foto Jiří Vojnar

Foto Jiří Vojnar

   
Foto Jiří Vojnar  Foto Jiří Vojnar

 

Foto Jiří Vojnar