Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přejít přímo na obsah stránky

Vysoké Mýto

oficiální stránky města

Dnes je pondělí 2.8.2021

Národní pohár a K-1 liga v kickboxu ve Vysokém Mýtě


Foto archiv Falcon kickbox Vysoké MýtoO víkendu 25. a 26. září, přesně po 10 letech, měl domácí Falcon kickbox tu čest znovu uspořádat Národní pohár přímo ve Vysokém Mýtě. Turnaje se zúčastnilo celkem 28 klubů, mezi nimi i pořadatelský klub Falcon kickbox Vysoké Mýto. V rámci turnaje se uskutečnilo 200 zápasů.

 

 

Začalo to vážením a registrací v pátek 25. září od 17 do 20 hodin, a hned poté se v hale Nejzbach začal stavět ring na K-1 ligu a tatami na Národní pohár v disciplínách Point fighting, Lightcontact a Kick Light. V sobotu 26. září po slavnostním zahájení v 9 hodin vše vypuklo a okolo půl páté odpoledne turnaj skončil posledním zápasem.

 

Falcon kickbox Vysoké MýtoDomácímu klubu se turnaj povedl nejen pořadatelsky, ale i co do počtu získaných trofejí. Falcon se opět umístil na prvním místě v TOP deseti klubech tohoto klání, a tím potvrdil svou dominanci a velký úspěch na předchozím mistrovství ČR, které se konalo 4. – 6. září v Teplicích, kde bylo dokonce 63 klubů a proběhlo tam více než 400 zápasů. Falcon na tomto vrcholném šampionátu obsadil první místo v TOP deseti nejúspěšnějších klubů. Celkově se vysokomýtský klub drží v Česku v Poháru klubů na prvním místě po dobu čtyř let za sebou a v Poháru jednotlivců šestým rokem.

 

Děkujeme všem, kteří se podíleli na organizaci tohoto turnaje a zejména účastníkům, protože není zrovna lehká doba.

Martin Viktorin st. a Falcon tým

 

Pořadí klubů