Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přejít přímo na obsah stránky

Vysoké Mýto

oficiální stránky města

Dnes je pondělí 2.8.2021

Nominace kandidátů do ANKETY Nejúspěšnější sportovec okresu Ústí nad Orlicí za rok 2020


Vyhlášení Sportovce roku 2019, foto Aleš FelgrOrlické sportovní sdružení okresu Ústí nad Orlicí ve spolupráci s agenturou Sport Action a městem Ústí nad Orlicí vyhlašují již 52. ročník ankety Nejúspěšnější sportovec okresu Ústí nad Orlicí za rok 2020. V této souvislosti vyhlašují organizátoři ankety kritéria pro nominace sportovců. Základní podmínkou je členství v tělovýchovné a sportovní organizaci nebo občanském sdružení, které se zabývá sportovní činností na území Orlickoústecka.

 

 

 

 

Vyhlašované kategorie:

Jednotlivci: žactvo, dorost a junioři, dospělí, veteráni.

Kolektivy: žactva a dorostu, dospělých a nejlepší kolektiv z vesnic.

Zasloužilí trenéři, rozhodčí a cvičitelé.

Handicapovaný sportovec a Síň slávy.

“Krajánek“- vyhlášen bude nejlepší sportovec okresu, který sice v okrese bydlí, ale není členem žádné organizace, která v okrese sídlí.

Cena Fair play.

 

Nominace ve všech kategoriích, mohou zástupci oddílů a klubů stejně jako široká sportovní veřejnost, zasílat již nyní na adresu: Orlické sportovní sdružení, Zborovská 213, 562 01 Ústí nad Orlicí, nebo e–mailem na adresu: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

 

Nominace musí obsahovat: jméno a příjmení sportovce, datum narození, adresu bydliště včetně e-mailové adresy, členství v organizaci, ve které sportuje, sportovní úspěchy v roce 2020, k návrhu připojte fotografii navržených ve formátu PDF.

 

Uzávěrka nominací bude 18. prosince 2020. Odborná komise vybere jednotlivé laureáty, kteří si převezmou ocenění na slavnostním galavečeru.

 

Slavnostní galavečer vyhlášení výsledků ankety doplněný kulturním programem se uskuteční v úterý 9. února 2021 v 17.00 hodin v Kulturní domě v Ústí nad Orlicí. Moderátorem bude Radek Šilhan. Vstup na galavečer je zdarma.

Luboš Bäuchel, předseda Orlického sportovní sdružení okresu Ústí nad Orlicí

 

Vyhlášení Sportovce roku za rok 2019, foto Aleš Felgr