Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přejít přímo na obsah stránky

Vysoké Mýto

oficiální stránky města

Dnes je neděle 17.10.2021

Harmonogram akcí na vysokomýtském autodromu


Foto Jarolav HorákZa zájmu motoristické veřejnosti se na autodromu ve Vysokém Mýtě v tomto roce konají následující významné sportovní závody.  

25.-27. června     MČR a PČR Karting

24.-25. července  MS/ME/ME juniorů/ MČR Supermoto

4.-5. září              MČR Supermoto – MČR Austria

19. září                 MČR Slalom – automobily

 

Až do 31. srpna bude každou středu od 15.00 do 18.00 otevřeno dětské dopravní hřiště pod vedením zkušeného lektora dopravní výchovy, který děti naučí pravidla silničního provozu. Přístup je pro veřejnost zdarma. K dispozici jsou kola a koloběžky pro větší děti, odstrkovadla a šlapací autíčka pro nejmenší. Nezbytnou součástí je cyklistická přilba, kterou zde dětem také zapůjčí.

 

Vzhledem k provozu dětského dopravního hřiště v těsné blízkosti závodní dráhy je vstup na dětské dopravní hřiště povolen pouze ve dny, kdy je závodní trať mimo provoz a to pouze pro návštěvníky starší 15 let. Děti mladší 15 let smí na dopravní hřiště výhradně v doprovodu rodičů. Cedule o provozu trati se nachází vpravo od vstupní brány. Pokud je sklopená, trať není v provozu a je možné dětské dopravní hřiště navštívit.

 

Více informací o připravovaných akcích a činnosti Autoklubu Karosa, klubu v AČR naleznete na webových stránkách autodromu.

Foto Jaroslav Horák