Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přejít přímo na obsah stránky

Vysoké Mýto

oficiální stránky města

Dnes je pátek 17.9.2021

Tři medaile z Mistrovství Evropy ve sjezdu do Vysokého Mýta


Foto archiv ČSKTen nejlepší dárek k 60. výročí založení Sportovního klubu kanoistiky Vysoké Mýto dali na Mistrovství Evropy ve španělském Saberu Daniel Suchánek a Ondřej Rolenc (Pardubice). V dlouhém sjezdu kategorie C2 získali po skvělém výkonu třetí místo. Hned z prvního závodu si tedy přiváží bronzové medaile. Následující den se v dlouhém sjezdu bojovalo o medaile v soutěži družstev. Český tým ve složení Suchánek – Rolenc, Rygel – Veselý, Salaj -Šmakal již od prvního mezičasu sváděl vyrovnaný boj s družstvem Francie. Nakonec z toho byla skvělá stříbrná medaile, když k zisku zlata chyběla smolná půl vteřina.

 

Program mistrovství pokračoval individuálním závodem ve sprintu, a i zde bylo velmi blízko k zisku medaile. Dan s Ondřejem se stali opět nejlepší českou dvojicí a se ztrátou pouhých 0,02 vteřiny obsadili nepopulární čtvrtou pozici. Vše si vynahradili v závodě družstev ve sprintu, kde po vynikající jízdě podlehli pouze opět skvěle jedoucím Francouzům a získali další stříbrnou medaili.

 

Díky za fandění a podporu.

 

Na záznam jízdy Daniela Suchánka a Ondřeje Rolence z individuálního dlouhého sjezdu se můžete podívat na YouTube v čase  3:01:00.      

Na záznam jízdy Daniela Suchánka a Ondřeje Rolence z individuálního sprintu se můžete podívat na Facebooku.

Luděk Roleček,předseda klubu 

Foto archiv ČSK

 

Foto archiv ČSK Foto archiv ČSK
Foto archiv ČSK Foto archiv ČSK