Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přejít přímo na obsah stránky

Vysoké Mýto

oficiální stránky města

Dnes je úterý 29.11.2022

První divizní dvojutkání týmu stolních tenistů Orel Vysoké Mýto A


Foto archiv Orel Vysoké Mýto AV sobotu 25. září sehrál Orel Vysoké Mýto A své první divizní domácí dvojutkání v nové sezóně.

 Orel Vysoké Mýto A - Tesla Pardubice B   10:6

První domácí utkání proti Tesle bylo velice důležité, jelikož tento soupeř bude jedním z týmů, které budou hrát o záchranu. Velice důležitý byl vstup do utkání, kde jsme vyhráli obě čtyřhry. Toto vedení nás „posadilo na koně“. První kolo singlů jsme vyhráli a dostali jsme se až do vedení 6:0. Od tohoto stavu soupeř začal stahovat náskok až na 6:4. Naštěstí skvělou formu načasoval Tomáš Křepelka, který neprohrál ani jeden zápas. Hned v závěsu mu byl Vojnar, který držel naše naděje na vítězství. Konečný desátý bod přidal zmiňovaný Křepelka a my jsme si tak mohli připsat první velice důležité vítězství.

 

Body: Tomáš Křepelka 4,5 b, Jiří Vojnar 2,5 b, Jan Hýbl 1,5 b, Martin Dvořák 1,5 b.

 

Orel Vysoké Mýto A - Loko Pardubice A   7:10     

Odpolední zápas nás čekal protivník úplně jiného kalibru, a to Loko Pardubice, který má ve svém středu zkušenostmi ostřílené hráče z ligových soutěží. My jsme bohužel řešili složení týmu, kde se nám z různých důvodů omluvilo 6 hráčů. Nakonec jsme byli rádi, že jsme se sešli a o to nás to teď může více mrzet, jelikož soupeř přijel pouze ve třech hráčích. Bohužel kromě Křepelky nikdo nedokázal držet krok s hostujícími hráči a byl to pouze on, kdo bodoval. Tímto bych chtěl Tomáše Křepelku vyzdvihnout a pochválit za příkladnou bojovnost. Konečná prohra 7:10 nás může velice mrzet, jelikož bylo blízko obrat o body tým, který může pomýšlet na postup do 3. ligy.

Body: Tomáš Křepelka 4 b.

 

Martin Dvořák

 

tabulka  
   

 Foto archiv Orel Vysoké Mýto A

 

Foto archiv Orel Vysoké Mýto A Foto archiv Orel Vysoké Mýto A
   
Foto archiv Orel Vysoké Mýto A Foto archiv Orel Vysoké Mýto A