Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přejít přímo na obsah stránky

Vysoké Mýto

oficiální stránky města

Dnes je úterý 29.11.2022

Víkendová utkání orlů skončila s polovičním úspěchem


 Foto archiv Orel Vysoké Mýto AOrel Vysoké Mýto odehrál v sobotu 6. listopadu dvě venkovní utkání, první se Sokolem Lukavice A a druhé s TTC Ústí nad Orlicí A.

Sokol Lukavice A - Orel Vysoké Mýto A     4:10

Dopolední venkovní utkání byla víceméně povinnost vyhrát. To se začalo naplňovat hned po úvodních čtyřhrách, které Vysoké Mýto vyhrálo. Menší komplikace přišla hned první zápas singlu, kde prohrála naše jednička Křepelka s agilním Pavlem 3:1. Naštěstí Dvořák s Hýblem zvládli svá pětisetová utkání. Body za domácí přidal jen Adamec 2, když porazil Dvořáka s Fišerem a Pavel porazil opět Fišera. Výborně zahrál Hýbl, který vyhrál všechny své zápasy.

Body: Jan Hýbl 3,5 b, Tomáš Křepelka 2,5 b, Martin Dvořák 2,5 b, Lukáš Fišer 1,5 b

 

TTC Ústí nad Orlicí A - Orel Vysoké Mýto A   10:3     

Odpolední utkání nás čekal asi nejtěžší možný soupeř v celé soutěži, navíc posíleného o Ondřeje Čopiána, který hrál několik let a ještě vloni 1. ligu v Chocni. Po úvodních čtyřhrách byl stav 2:0 pro Ústí nad Orlicí, kde velká škoda byla, že Hýbl s Fišerem promarnili 3 mečboly. Náznak šance nám dal Hýbl s Křepelkou, když vyhráli nad Svojanovským, resp. Kantorkem. Za stavu 2:2 začali sbírat body již pouze domácí až do stavu 7:2, kdy Fišer porazil Svojanovského a snížil na 7:3. Zápas skončil po 2,5 hodinách výsledkem 10:3.

Body: Jan Hýbl 1 b, Tomáš Křepelka 1 b, Lukáš Fišer 1 b

Martin Dvořák

 

tabulka

 

Foto archiv Orel Vysoké Mýto A

 

 
Foto archiv Orel Vysoké Mýto A Foto archiv Orel Vysoké Mýto A
   
Foto archiv Orel Vysoké Mýto A Foto archiv Orel Vysoké Mýto A
   
Foto archiv Orel Vysoké Mýto A