Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přejít přímo na obsah stránky

Vysoké Mýto

oficiální stránky města

Dnes je úterý 21.8.2018

Vysoké Mýto zpívá koledy


esko zpiva koledy 2016 10Ve středu 13. prosince se vánoční nálada a pohoda přesune ve Vysokém Mýtě na náměstí Přemysla Otakara II. Akce Česko zpívá koledy začíná oficiálně v 18.00, nicméně přijít do centra města se vyplatí již dříve. Co všechno se bude ve středu odehrávat na pódiu na náměstí a v jeho blízkém okolí?

Hlavním a klíčovým bodem jsou koledy, nicméně lépe se zpívá, povídá s přáteli či jenom tak kouká okolo, když je k tomu možné něco zakousnout a něčím připít. Pořadatelé z Turistického informačního centra "napekli" takové množství vánoček, že bude lepší vynechat i zákusek po obědě. Pro zahřátí budou pak připraveny čaj i punč. A stojí za to poznamenat, že tohle vše bude ZADARMO!

Na pódiu před informačním centrem se představí dětský sbor pod vedením Jany Andrlové. A co zazní na repertoáru? Budou to tyto koledy: Nesem vám noviny, Půjdem spolu do Betléma, Narodil se Kristus Pán, Štěstí zdraví pokoj svatý, Pásli ovce Valaši, Rolničky a Vánoce přicházejí. Pokud si nejste jisti texty, i tady vypomůžou pořadatelé: všichni zájemci obdrží přehledné, dobře čitelné zpěvníky s texty koled! A teď už stačí jen znovu si připomenout termín: středa 13. prosince v 18.00.