Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přejít přímo na obsah stránky

Vysoké Mýto

oficiální stránky města

Dnes je čtvrtek 18.10.2018

JAMES HARRIES / FOUR IN VAN / ANDREW SYCHRA


James HarriesV sobotu 9. prosince večer vystoupí v M-klubu ve Vysokém Mýtě JAMES HARRIES, FOUR IN VAN a  ANDREW SYCHRA. Trojkoncert zahájí ve 20.00  Andrew Sychra, po něm ve 20.45 vystoupí James Harries a ve 22.00 domácí kapela Four in Van.

Osobitý britský písničkář James Harries se těší v České republice značné oblibě. Se svým posledním singlem Salvation se držel dva měsíce v TOP 5 na rádiových hitparádách. Album Until the Sky Bends Down si získalo skvělé ohlasy u veřejnosti i hudebních kritiků. Časopis Rolling Stone ho označil jako „Zlatý hlas“ a světovými médii je často přirovnáván k takovým osobnostem jako Jeff Buckley, Damien Rice, Nick Drake, Neil Young nebo Van Morrison. Kromě koncertování se Harries věnuje komponování filmové hudby, jeho skladby se objevily v celkem 16 amerických, britských, českých, dánských a polských filmech (u nás jsou známé např. Lidice, Bobule, Feťáci z New Yorku...). Televizní diváci mohli Harriese zaregistrovat také v úspěšném krimi seriálu Modré stíny s titulní písní Blue Shadows.

 

James Harries dosud vydal 6 desek Until the Sky Bends Down (2015, Tranzistor/Supraphon), Voice Memos: A collection of songs I recorded on my phone (2013, Noisetrade), Growing Pains (2011, Yonas), Days Like These (2008, Dekkor), Straight Street Session (2005, Dekkor/Indies) a Chapter IV (2003).

 

Sál M-klubu bude otevřen od 19.30. Vstupné v předprodeji 100 Kč a 150 Kč na místě. Předprodej na IC ve Vysokém Mýtě a v Litomyšli nebo online na eshop.mklub.cz.