Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přejít přímo na obsah stránky

Vysoké Mýto

oficiální stránky města

Dnes je sobota 15.12.2018

Ve Vysokém Mýtě si hráli se školou SVÍTÁNÍ


Svitani 1Pojďte si s námi hrát! To byl název akce, kterou v úterý 26. září uspořádala na dětském hřišti před Centrem sociálních služeb ve Vysokém Mýtě Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍ. Ta už více než čtvrtstoletí pomáhá dětem a mladým lidem s handicapem. „Jsem přesvědčený, že taková akce je pro nás všechny velice přínosná. Zapomeneme na odlišnosti a necháme se vtáhnout do hry. Děkuji všem, kteří pomáhali vytvořit krásnou atmosféru," řekl starosta František Jiraský.

 

„Chtěli jsme společně s dalšími organizacemi z Vysokého Mýta a okolí připravit příjemné dopoledne plné nejrůznějších soutěží a úkolů a spojit tak svět dětí bez postižení s dětmi s handicapem,“ řekla ředitelka Základní školy a Praktické školy SVÍTÁNÍ Miluše Horská, která je též 1. místopředsedkyní Senátu Parlamentu České republiky.

 

„Ve SVÍTÁNÍ si hrajeme rádi. Hry k nám neodmyslitelně patří a pomáhají nám k životnímu optimismu,“ konstatovala zástupkyně ředitelky školy SVÍTÁNÍ Markéta Hujerová.

   

Své umění zde předvedly i dva taneční a jeden bubenický soubor školy SVÍTÁNÍ – Amare, Lamiah a Mlima Jua. Nechybělo ani povedené vystoupení nevidomé zpěvačky Moniky Maškové či workshop jógy a přirozených pohybů pro děti v režii Studia Bart z Ústí nad Orlicí.

 

Foto Základní škola a Praktická škola Svítání 

 

Urad 4 Svitani 2
   
Svitani 3 Svitani 4
   
Svitani 5 Svitani 6
   
Svitani 7 Svitani 8
   
Svitani 9 Svitani 10
   
Svitani 11 Svitani 12
   
Svitani 13 Svitani 14
   
Svitani 15 Svitani 16
   
Svitani 17 Svitani 18